Tweet

Ana Sayfa   Forum   Donanım Yardım
Yeni Başlık Cevap Ekle
white_bullet YARDIM - 2. EL YADA SIFIR IP_CHANGER ARANIYOR (01/04/2006 21:51)
profil
 offline OFFLINE
 New Coder

arkadaslar,


forumda yazilabilecek en uygun yer olarak burayi buldum, nihayetinde yardim istiycem ben yine sizden.. ama bu kez yazilimla ilgili bu yardim.


IP CHANGER lazim bana, bazi sitelerden ban yedigim için artik o sitelere giremiyorum. Steganos indirdim, saniyede bir ip numarami degistiriyorum ama yinede banli oldugum yerler almiyor.. daha kuvvetli, ip'yi kökünden söküp atacak baska bi program bileniniz varsa ve bunu benimle paylasirsa accayip memnun olucam.


sevindirin su fakiri!!!

Üye Profili

white_bullet Re:YARDIM - 2. EL YADA SIFIR IP_CHANGER ARANIYOR (12/04/2006 20:28)
profil error.code
 offline OFFLINE
 Coder

Merhaba , Siteye girememen normal çünkü site banı sadece senin sanal IP ne koymuyor. Sen internete girmeye çalıştığında servis Sağlayıcının DHCP serverinden bir ip alıyorsun ve buda Sabit bir ip üzerinde oluşturulan sanal ip havusundan bir ip oluyor.  Site muhtemelen bu ip havuzındaki tüm iplere yani serviz sağlayıcındaki sabit ipye ban koyuyor. IP changer burada bir işe yaramaz çünkü bu yazılımlar sadece sanal ipleri değiştirir. Bu olay aynı irc de ki Hosta domaine ban gibi bir olay.

code prof

profil

white_bullet Re:YARDIM - 2. EL YADA SIFIR IP_CHANGER ARANIYOR (12/04/2006 20:28)
profil cimenx
 offline OFFLINE
 Active Coder

Bir proxy buluyosun dibine kadar sömürüyosun :D


E tabi proxyler de birkaç sınıfa ayrılıyo. İyi bir proxy IP'ni tamamen gizleyerek kendi IP'si üzerinden seni çıkarıyor. Ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın senin IP'n belli olmuyor.


Mesela TTNET'in proxy'si sana bir ID veriyo mesela geçenlerde Telekom bana "dsl.dynamic81215245142.ttnet.net.tr " Rumuzunu taktı. Ama ne yazıkki IP'm içinde öle bi sırıtıyo ki 81.215.245.142 nin benim IP'm olduğunu anlamamak için alim olmak lazım. Öyle Proxy'ler var bide "sanane.proxy.com" gibi gibi Nicklerle seni koruyo. Bunun için yapman gereken çok basit ağ geçidi için proxy'nin IP'sini vermek ha bir de Internet Explorer'ı ve IP'yi nie gizliyosan artık o programları kullanırken bu proxy'i girmek olucak.


Şimdi sen bana sorucaksın bu Proxy'leri hiç uğraşmadan nerede bulabilirim diye. Adult şifre kırıcıları var kısaca "Adult Lamer" lar bunladan çok kolay elde edebileceğin gibi bunun gibi şifreleri paylaşım forumlarında birsürü proxy dağıtıyorlar.


Şimdiden hayırlı uğurlu olsun Hayalet olarak dolaşmaya başlayabilirsin

/*Free as in Freedom*/ 

profil

white_bullet Re:YARDIM - 2. EL YADA SIFIR IP_CHANGER ARANIYOR (12/04/2006 20:28)
profil cyasar
 offline OFFLINE
 Active Coder

diğer bir yöntemde ethernet kartını bir kere çıkart başka bir yuvaya tak sana yeni bir ip gelir hayırlı olsun


 

profil
 
1 /
 
Ana Sayfa   Forum   Donanım Yardım
Yeni Başlık Cevap Ekle
 

MENÜ » FORUM
Menü » Takip et
RSS Facebook Twitter Friendfeed
Sık Kullanılanlar Google Yahoo Live
Menü » Paylaş
E-Posta ile gönder Twitter Facebook Friendfeed
Buzz Stumbleupon Delicious Digg